Leonardo da Vinci - Dama z gronostajem

Wybierz dodatki:
0,00 zł
Zamówienia opłacone
do godz. 14.00 (23-09-30) wysłamy:
23-09-30
Opis produktu:

Jeżeli marzą Państwo o udekorowaniu swojej ściany znanym przez wszystkich obrazem, zachęcamy do poznania przygotowanej przez nas oferty, która obejmuje reprodukcje najpiękniejszych dzieł światowych. Jednym z nich jest Dama z gronostajem namalowana przez Leonardo da Vinci. Obraz mogą nabyć Państwo online w prosty i szybki sposób. Wysoka jakość oraz niska cena to cechy charakterystyczne produktów oferowanych przez nasz sklep internetowy.
Reprodukcja jest drukowana na płótnie najlepszej jakości metodą cyfrową, a następnie naciągana na ramę sosnową. Warto zwrócić uwagę na zadrukowane boki, dzięki którym można go powiesić na ścianie bez konieczności stosowania dodatkowej oprawy. Pragniemy nadmienić, że ewentualne różnice w barwach oraz odcieniach mogą wynikać z indywidualnych ustawień monitorów. Na różnych ekranach obrazy mogą wyglądać inaczej - ma to wpływ nie tylko na odcienie, ale także nasycenie barw oraz jasność.
Transport obrazów odbywa się w szybki i bezpieczny sposób. Każdy z nich zabezpieczany jest folią ochronną oraz pakowany w twarde pudełko kartonowe.
Reprodukcja Dama z gronostajem wykonana przez Leonardo da Vinci z pewnością nada wyjątkowego charakteru każdemu pomieszczeniu, w którym będzie się znajdowała - bez względu na jego charakter oraz przeznaczenie.

Transport - Obrazy są zabezpieczane folią ochronną, pakowane w twarde pudełko kartonowe.