Leonardo da Vinci - Ostatnia wieczerza

Wybierz dodatki:
0,00 zł
Zamówienia opłacone
do godz. 14.00 (23-09-30) wysłamy:
23-09-30
Opis produktu:

Leonardo da Vinci namalował jeden ze swoich najsłynniejszych obrazów pt. Ostatnia wieczerza w refektarzu klasztoru dominikanów przy kościele Santa Maria delle Grazie w Mediolanie. Mimo, że historia malowidła jest burzliwa, a samo dzieło jest uszkodzone i bezpowrotnie zanika na naszych oczach, pozostaje ono najczęściej reprodukowanym dziełem religijnym.

Dzięki naszej ofercie, ten słynny obraz bez problemu może zawisnąć także na ścianie Państwa mieszkania. Jest on drukowany
cyfrowo na płótnie najwyższej jakości, a następnie naciągany na ramę sosnową. Posiada zadrukowane boki, co pozwala powiesić go na ścianie bez dodatkowej oprawy.
Przypominamy, że wszystkie oferowane obrazy w naszej galerii online możemy wykonać także w sepii lub w wersji czarno-białej.
Prosimy jednak, by pamiętać, że mogą wystąpić ewentualne różnice w barwach i odcieniach obrazów na różnych monitorach. Są one spowodowane indywidualnymi ustawieniami danego monitora. Ma na to wpływ nasycenie barw, jasność oraz odcienie.

Nasz sklep internetowy oferuje solidną i zachwycającą reprodukcję dzieła Ostatnia wieczerza. Równocześnie cena obrazu pozostaje przyjazna dla Państwa kieszeni. Geniusz Leonardo da Vinci jest więc dostępny dla każdego. Dbamy o to, by zakupiony obraz dotarł do Państwa w idealnym stanie. W tym celu zabezpieczamy go folią ochronną oraz pakujemy w twarde pudełko kartonowe. Reprodukcja ponadczasowego dzieła, jakim jest Ostatnia wieczerza to świetny wybór dla każdego wymagającego miłośnika sztuki, który dba o jego klasę wykonania.