Michał Anioł - Stworzenie Adama

Wybierz dodatki:
0,00 zł
Zamówienia opłacone
do godz. 14.00 (24-05-27) wysłamy:
24-05-27
Opis produktu:

Stworzenie Adama to jeden z najsłynniejszych fresków na świecie, a równocześnie wizytówka Kaplicy Sykstyńskiej w Watykanie. Miłośnicy sztuki zachwycają się precyzją, z jaką stworzył swój obraz Michał Anioł i podkreślają jego wyczucie na detale. Malowidło ma w sobie dynamikę i siłę, które robią wrażenie na kolejnych pokoleniach odbiorców. Stanowi nie tylko jedno z najważniejszych dzieł w historii sztuki. Doczekało się także swojego miejsca w popkulturze, stając się inspiracją i punktem odniesienia dla wielu artystów i grafików.  

Kultowe malowidło może zawisnąć również na ścianie Państwa mieszkania bądź lokalu. Nasz sklep internetowy oferuje zakup tego niezwykłego dzieła. Reprodukcja obrazu jest drukowana w technice cyfrowej na płótnie wysokiej klasy, a następnie naciągana na ramę sosnową. Posiada zadrukowane boki, przez co można zawiesić ją bez ramy na ścianie. Dostępna w trzech wersjach: oryginalnej kolorystyce, czarno - białej, bądź w sepii. Po złożeniu zamówienia, dbamy o to, by  reprodukcja obrazu dotarła do Państwa w nienagannym stanie. W tym celu zabezpieczamy ją folią ochronną, a następnie pakujemy w twarde pudełko kartonowe. Wszystkie formalności załatwią Państwo drogą online.

Reprodukcja obrazu Stworzenie Adama wybitnego artysty, jakim był Michał Anioł to gwarancja najwyższej jakości. Cechuje się ona solidnością i trwałością wykonania, przy okazji wiernie oddając mistrzowską grę barw oraz światłocienia. Z kolei oferowana przez nas cena pozostaje bardzo atrakcyjna.