Na czym drukujemy

Fototapety
Obrazy na płótnie
Plakaty
Naklejki

Fototapeta lateksowa

Najbardziej popularna i zarazem najbardziej dostępna fototapeta. Dzięki warstwie lateksu, którą pokryty jest papier, jest odporna na wodę oraz zarysowania, nie przenika przez nią klej. Wysoka gramatura zapewnia trwałość na długie lata, a wierne odwzorowanie koloru zadowolenie z efektu końcowego. Ekologiczny druk natomiast jest gwarancją bezpieczeństwa. Tapeta jest bardzo łatwa w montażu i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Montuje się standardowymi przyrządami do tapetowania i może być stosowana zarówno w salonie czy pokoju dziecięcym, jak i łazience czy kuchni. W tym drugim przypadku jednak zaleca się wybór tapety z laminatem, który dodatkowo zabezpieczy ją przed wilgocią. Do montażu zaleca się użycie kleju Metylan Special, Extra, Ovalit T lub NP Power Granulat Plus.

Gramatura: 212g/m2
Maksymalna szerokość brytu: 135cm (w przypadku szerszej grafiki tapeta będzie podzielona na mniejsze, równe części)
Sposób klejenia: 1 cm zakładka/na styk
Sposób czyszczenia: bardzo delikatnie miękką szmatką

Fototapeta samoprzylepna o strukturze płótna

Świetna samoprzylepna tapeta o strukturze płótna canvas. Mocny, trwały, akrylowy klej, zapewni łatwy i szybki montaż. Gruba tapeta (300g) pięknie pokryje wszelkie nierówności na ścanie. Struktura płótna nada dodatkowy efekt.

Fototapeta flizelinowa

Fototapeta HP Wallpaper z klejem

Ekologiczna tapeta papierowa z warstwą kleju, który aktywuje się poprzez zamoczenie jej w wodzie. Dzięki temu jest bardzo prosta w użyciu i nadaje się do montażu nawet przez osoby bez najmniejszego doświadczenia. Tapetę klei się na 1 cm zakładkę lub na styk, a nadmiar kleju łatwo usuwa się za pomocą wilgotnej szmatki. Jej kolejną zaletą jest również bardzo gładka powierzchnia oraz oddychające właściwości, za które odpowiada brak PCV w składzie. Tapeta wytworzona została w 10% z surowców wtórnych, dzięki czemu posiada certyfikat FSC. To natomiast daje gwarancję bezpieczeństwa i sprawia, że może być stosowana w budynkach użyteczności publicznej takich jak szkoły, restauracje czy szpitale. Produkt jest trwały i odporny na blaknięcie. Przy braku ekspozycji na światło słoneczne jej trwałość sięga nawet 20 lat.

Gramatura: 165g/m2
Maksymalna szerokość brytu: 135cm (w przypadku szerszej grafiki tapeta będzie podzielona na mniejsze, równe części)
Sposób klejenia: 1 cm zakładka
Sposób czyszczenia: wilgotna szmatka

Fototapeta winylowa na podkładzie flizelinowym

Nowoczesna fototapeta na podłożu fizelinowym to nie tylko efektywne wykończenie wnętrza, ale również doskonały wybór dla osób ceniących wysoką jakość i ekologię. Dzięki innowacyjnemu połączeniu celulozy z włókniną tapeta pozwala ścianom oddychać i nie zatrzymuje w nich wilgoci. Jej dodatkowym atutem są właściwości izolacyjne - nie tylko wygłusza, ale również ociepla pomieszczenie. Jest odporna na zabrudzenia i wszelkiego rodzaju zarysowania czy uderzenia, a także łatwa w utrzymaniu w czystości - wystarczy delikatnie przetrzeć miękką ściereczką. Świetny sposób na osiągnięcie wielkiego efektu niskim kosztem nawet dla osób, które nie mają doświadczenia w tapetowaniu. Wspaniałe rozwiązanie dla tych, którym znudziły się białe ściany - ekologiczna, oddychająca tapeta fizelinowa wspaniale ozdobi każde wnętrze!

 

Gramatura: 350g/m2
Maksymalna szerokość brytu: 130cm
Sposób klejenia: na styk

Obraz na płótnie canvas

Plakat

Plakat Premium

Naklejka matowa

Samoprzylepna folia monomeryczna jest idealnym rozwiązaniem do krótkoterminowej aplikacji (do 2 lat) na proste powierzchnie. Jej niewątpliwymi atutami są: łatwość aplikacji, wysoka fotorealistyczność wydruków oraz atrakcyjna cena.

Przeznaczenie: wszelkiego rodzaju wydruki średniookresowe wewnętrzne i krótkookresowe zewnętrzne, oklejanie drzwi, okien, lodówek, wyposażenia kuchennego, szaf oraz innych mebli, jak również płyt kartonowo gipsowych.

Gramatura: 120g/m2
Maksymalna szerokość brytu: 135cm

Sposób klejenia: na zakładkę (1cm)

Naklejka szroniona, mrożona

Folia mrożona, szroniona jest folią imitującą piaskowane szkło dedykowaną do aplikacji na wszelkiego rodzaju powierzchniach transparentnych. Dzięki wytłoczeniom i nierównomiernemu rozłożeniu ziaren ogranicza ona przedostawanie się światła oraz zapobiega przenikaniu promieni ultrafioletowych. Bezbarwny, akrylowy klej zapewnia dokładne przyleganie oraz gwarantuje niezapomniane efekty wizualne z obu stron oklejanej tafli szkła.

Przeznaczenie: aplikacja na wszelkiego rodzaju powierzchnie transparentne, szyby, kabiny prysznicowe, szklane ściany, luksfery, drzwi, lustra, witryny wystawowe, lady sklepowe itp.

Maksymalna szerokość brytu: 120cm

Grubość całkowita: 0,115mm

Sposób klejenia: bez zakładek – krawędź do krawędzi.

Naklejka z klejem od strony nadruku

Naklejka doskonale zastępuje druk na szkle. Typowe zastosowanie to panele szklane w kuchnii oraz szklane drzwi i okna. 

Naklejka na magnes

Naklejka na magnes

Naklejka Okienna

Samoprzylepna folia monomeryczna jest idealnym rozwiązaniem do krótkoterminowej aplikacji (do 2 lat) na proste powierzchnie. Jej niewątpliwymi atutami są: łatwość aplikacji, wysoka fotorealistyczność wydruków oraz atrakcyjna cena. Materiał jest półprzezroczysty, kolor biały zastąpiony jest przez przeźroczystość.  

Przeznaczenie: aplikacja na wszelkiego rodzaju powierzchnie transparentne, szyby, kabiny prysznicowe, szklane ściany, luksfery, drzwi, lustra, witryny wystawowe, lady sklepowe itp.

Gramatura: 120g/m2

Maksymalna szerokość brytu: 135cm

Sposób klejenia: na zakładkę (1cm)

Naklejka błyszcząca

Samoprzylepna folia błyszcząca  monomeryczna jest idealnym rozwiązaniem do krótkoterminowej aplikacji (do 2 lat) na proste powierzchnie. Jej niewątpliwymi atutami są: łatwość aplikacji, wysoka fotorealistyczność wydruków oraz atrakcyjna cena.

Gramatura: 120g/m2