Rembrandt

Któż nie chciałby mieć na własność Rembrandta?! O oryginale możemy od razu zapomnieć, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby ozdobić ściany naszego domu reprodukcjami najbardziej znanych i najpiękniejszych obrazów barokowego malarza.
 
Rembrandt pozostawił po sobie ponad 300 obrazów, wśród których najwięcej jest scen biblijnych oraz portretów indywidualnych i zbiorowych. Artysta nazywany jest „malarzem duszy” w opozycji do Rubensa, malarza ciała. Jego wyłaniające się ze zmroku postacie są zawsze żywe, wyraziste, pokazują emocje. Mniej w twórczości malarza pejzaży czy martwych natur, chociaż i te są znane i cenione. Rembrandt malował farbami olejnymi, śmiałymi pociągnięciami pędzla, genialnie używając światłocienia.
 
Nasz sklep internetowy oferuje reprodukcje obrazów tego słynnego przedstawiciela holenderskiego złotego wieku wydrukowane cyfrowo na bardzo dobrej jakości płótnie. Ze względu na technikę naciągnięcia płótna na sosnową ramę w taki sposób, że również boki obrazu są zadrukowane, można powiesić reprodukcję bezpośrednio na ścianę, bez dodatkowej oprawy. Oczywiście, odpowiednio dobrana rama podkreśli urodę każdego z tych barokowych arcydzieł, zwłaszcza we wnętrzach umeblowanych antykami. W nowoczesnych, minimalistycznych pomieszczeniach reprodukcje pozbawione ramy, będą świetną przeciwwagą dla geometrycznych kształtów.  
 
Wszystkie reprodukcje obrazów są do nabycia online. Wykonano je w kolorystyce oddającej barwy oryginału, jednak na życzenie Klienta możemy wydrukować każdy z obrazów w sepii lub tonacji czarno białej. Cena reprodukcji zależy od konkretnego dzieła, ale również od wymiarów kopii - każdą z nich oferujemy w kilku rozmiarach.