Vincent van Gogh - Martwa natura: wazon z dwunastoma słonecznikami

Wybierz dodatki:
0,00 zł
Zamówienia opłacone
do godz. 14.00 (23-06-05) wysłamy:
23-06-05
Opis produktu:

Vincent van Gogh namalował najsłynniejszy w świecie sztuki wazon z dwunastoma słonecznikami. Utrzymany w ciepłych barwach obraz przedstawia kwiaty w różnych stadiach rozwoju, uchwytując moment padania na nich światła. Warto wspomnieć, że pod koniec XIX w. słonecznik był powszechnie używany do dekoracji wnętrz. Symbolizował on radość życia i entuzjazm. Dziś ludzie rzadziej dekorują dom tym kwiatem; chętnie sięgają jednak po ich malarską wersję w wykonaniu van Gogha.

Jest to za każdym razem świetny wybór, choć planując zakup reprodukcji, warto zadbać o jej wysoką jakość, co gwarantuje nasz sklep internetowy. Obraz drukowany jest cyfrowo na płótnie wysokiej klasy, a następnie naciągany na ramę sosnową. Z kolei zadrukowane boki umożliwiają powieszenie go na ścianie bez dodatkowej oprawy. Zadbamy także o to, by reprodukcja trafiła do Państwa w stanie idealnym, zabezpieczając ją na czas przesyłki w folię ochronną i kartonowe pudełko. Wszystkie formalności dokonać można drogą online.

Wazon z dwunastoma słonecznikami to bez wątpienia niezwykła reprodukcja, która nada wnętrzu mieszkania bądź lokalu użytkowego ciepłego charakteru, a także będzie nienachalnym akcentem piękna. Vincent van Gogh namalował ponadczasowe dzieło, które urzeknie niejedną osobą. Świetna jakość reprodukcji, a także jej niska cena sprawiają, że obraz jest idealnym wyborem dla miłośników sztuki. Sprawdzi się także dobrze jako prezent dla bliskiej osoby.


Zobacz także