Leonardo da Vinci - Mona Lisa

Wybierz dodatki:
0,00 zł
Zamówienia opłacone
do godz. 14.00 (23-09-30) wysłamy:
23-09-30
Opis produktu:

Uśmiech Mona Lisy, kobiety uwiecznionej na słynnym obrazie Leonardo da Vinci, od wieków intryguje kolejne pokolenia odbiorców. Co się za nim kryje? - to pytanie zadają sobie nie tylko historycy sztuki. Choć odpowiedzi pewnie nigdy nie poznamy, możemy bez limitu zachwycać się precyzją i kunsztem jedno z największych mistrzów pędzla w historii ludzkości.

Jest to m.in. możliwe za sprawą niezwykłej reprodukcji obrazu Mona Lisa, którą mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie. Cechuje ją bowiem wysoka jakość płótna oraz solidna rama sosnowa. Dodatkowym atutem są także jej zadrukowane boki, które umożliwiają zawieszenie dzieła bez konieczności umieszczania go w dodatkowej oprawie. Jesteśmy także gotowi, by przygotować obraz w wersji czarno-białej lub w sepii. Do wyboru różne rozmiary obrazu. A wszystko po to, by jak najlepiej pasował on do Państwa wizji i potrzeb.

Obraz Mona Lisa Leonardo da Vinci to doskonały wybór, by wnieść do wnętrza mieszkania bądź lokalu elegancji, a także nadać mu charakteru. Nasza reprodukcja cechuje się nienagannością i dbałością o detale, a także wytrzymałością. Jednocześnie jej cena pozostaje przyjazna dla Państwa kieszeni. Nasz sklep internetowy dba także o należyte bezpieczeństwo obrazu w trakcie transportu. W tym celu wysyłane obrazy są umieszczane w folii ochronnej, a następnie pakowane w twarde pudełko kartonowe. A wszystko po to, by mogli Państwo cieszyć się tym niezwykłym dziełem sztuki w idealnym stanie. Wszelkie formalności załatwić można drogą online.