Obraz z własnego zdjęcia

Wydrukuj obraz na płótnie z własnego zdjęcia!

Chcesz wydrukować własne zdjęcie? Wgraj zdjęcie, wybierz materiał i złóż zamówienie. 

 

Na Państwa życzenie dokonujemy modyfikacji przesłanych obrazów, na przykład podmiana tła lub zmiana tonacji na czarno-białą czy sepię.

Możesz wgrać tylko plik jpg o rozdzielczości powyżej 1000x1000 pikseli.
Jeśli masz plik w innym formacie to proszę skontaktuj się z nami grafik@zmieniamysciany.pl

Duże zdjęcia można też do nas przesłać korzystając z serwisu https://wetransfer.com/

 

Pomyśl o tych wszystkich zdjęciach które masz: rodzinne, z wakacji, dzieci, ze ślubu, urodzin i wiele innych.
Wyobraź sobie jak wspaniale będą się prezentować na ścianie.

Prowadzony przez nas sklep internetowy nieustannie wychodzi na przeciw klientom, którzy cenią sobie innowacyjne rozwiązania aranżacyjne. Właśnie dlatego ciągle poszerzamy bogaty asortyment o nowe produkty, aby móc sprostać rosnącym oczekiwaniom oraz potrzebom Państwa. Jedną z naszych propozycji jest obraz z własnego zdjęcia, który z pewnością okaże się doskonałym pomysłem na urozmaicenie ściany w dowolnie wybranym pomieszczeniu - jadalni, salonie, sypialni, a nawet łazience.

Wydrukowanie obrazu ze zdjęcia może również okazać się świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Proponujemy atrakcyjne ceny, a także szybki czas realizacji. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów, na których życzenie możemy dokonać modyfikacji przesłanych obrazów, na przykład podmiany tła lub zmiany tonacji na sepię bądź czarno-białą. Świadczone przez nas usługi online spotykają się z uznaniem ze strony zadowolonych klientów, którzy cenią nas za wysoką jakość oraz zaangażowanie w każdy projekt.

Obraz z własnego zdjęcia - ślubnego, urodzinowego, z wakacji lub po prostu przedstawiającego członków rodziny - będzie stanowił doskonałą, jedyną w swoim rodzaju dekorację, a zarazem pamiątkę, która z pewnością udomowi każdą przestrzeń, doda jej ciepła i spokoju. Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości.

Wybierz i załaduj plik
ładowanie zdjęć, proszę czekać...